Aktualności O rynkowych i prawnych aspektach procedury zgłoszeniowej związanych z upadłością Getin Noble Bank SA

26 września 2023
dr Patryk Filipiak wraz ze swoimi gośćmi: dr. Mariuszem Korpalskim, Radosławem Górskim, Tomaszem Nogą oraz Rafałem Kowalczykiem rozmawiają o rynkowych i prawnych aspektach procedury zgłoszeniowej związanych z upadłością Getin Noble Bank SA

ResTrue Talks. to podcast powstający w oparciu o bieżącą obserwacje i monitorowanie zmian zachodzących w różnych aspektach zagadnień restrukturyzacyjnych. Celem przyświecającym jego tworzeniu jest ukazywanie aktualnego obrazu środowiska restrukturyzacyjnego.

A w nim:
dr Ulyana Zaremba i Maciej Woźniak przeanalizowali i skomentowali dane statystyczne obrazujące postępowania restrukturyzacyjne i upadłościowe za trzy letnie miesiące (od czerwca do sierpnia). Ponadto Ulyana – w oparciu o przeprowadzone badania – odpowie na pytanie „Czy z KRZ można wyczytać coś więcej o postępowaniu o zatwierdzenie układu?”.

dr Maria Wąsicka-Sroczyńska i dr Przemysław Grobelny omawiają aktualny stan, przyczyny i konsekwencje trudnej sytuacji finansowej branży meblarskiej, która odpowiada za 2,5 % PBK naszego kraju.

dr Patryk Filipiak wraz ze swoimi gośćmi: dr. Mariuszem Korpalskim, Radosławem Górskim, Tomaszem Nogą oraz Rafałem Kowalczykiem rozmawiają o rynkowych i prawnych aspektach procedury zgłoszeniowej związanych z upadłością Getin Noble Bank SA.

Podcast adresowany jest do praktyków restrukturyzacji. Jego twórcy wierzą, że audycje staną się platformą do dyskusji i wymiany myśli. A w tworzeniu podcastu zaangażowani są: Patryk Filipiak, Maciej Woźniak, Piotr Kempiński, Maria Wąsicka-Sroczyńska i Ulyana Zaremba.

Opracowanie techniczne: Tomasz Łozowicki

Pomysłodawcą i realizatorem nagrań jest:
Kancelaria Filipiak Babicz Legal sp.k.
Serwis orestrukturyzacji.pl
Instytut Badania Niewypłacalności

Realizacja nagrania: wrzesień 2023 r.